Ballina Showbiz Para pak kohësh u përfol se u ndanë, Jonida dhe Romeo në...

Para pak kohësh u përfol se u ndanë, Jonida dhe Romeo në karantinë së bashku? (FOTO)

Në muajin shkurt të këtij viti, bëri bujë të madhe në media ndàrja e çiftit të njohur të showbiz-it, Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt.

Ndërkohë që Jonida preferoi të mos reagonte lidhur me këtë situatë, Romeo foli në intervista të ndryshme për ndarjen e tyre, e cila sipas tij s’kishte qenë aspak e bukur.

Megjithatë, Romeo ngushéllohej me faktin se nuk ka ndarje të bukura dhe duke qenë se nuk kishte qenë e shkruar të ishin bashkë, jeta do të vazhdonte.

Jonida Maliqi kapet “mat” në pishinë me aktorin e njohur (VIDEO)

Megjithatë, të gjitha fjalët e tij u vunë në pikëpyetje pas positimeve të dyshes në ‘InstaStory’.

Tashmë që të gjithë jemi në izòlim, duket se Jonida dhe Romeo janë arràtisur në një vend bregdetar.

Të dy kanë publikuar pamje të detit nga dhoma ku po qëndrojnë dhe do të ishte e pamundur të ndodheshin rastësisht në të njëjtin vend.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo habit me veprimin e saj (VIDEO)

Për'Puthen është një 'Reality Show' dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato...

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...
error: Alert: Content is protected !!