Ballina Fun Kjo foto tregon atë që zemra juaj do mese tepërmi (FOTO)

Kjo foto tregon atë që zemra juaj do mese tepërmi (FOTO)

Hidhini një sy fotos së mësipërme. Imazhi i parë që patë fillimisht , zbulon atë që zemra juaj nuk e thotë dot me fjalë.

Për herë të parë vutë re një foshnje, dy njerëz apo një pemë?

Nëse pe një foshnje:

Ti dëshiron të kalosh një pjesë të mirë të kohës vetëm, pa të bezdisur askush. Për më tepër, nuk të pëlqen të dalësh shpesh.

Nuk duhet të ndihesh fajtor për atë që je dhe duhet thjesht të shijosh të qenurit vetvetja.

Nëse pe dy njerëz:

Për ty, marrëdhëniet me të tjerët luajnë një rol të rëndësishëm në jetë, sidomos shoqëria. Ti do të bëje gjithçka për ta.

Njëkohësisht, nuk të pëlqen të shoqërohesh me një grup të madh njerëzish apo të shkosh në party të zhurmshme.

Nëse pe një pemë:

Ti je gjithmonë i gatshëm për eksperienca të reja, dashuron ndryshimin dhe i thua “Po” çdo sfide që të vjen përpara.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk...

Pas rastit makàbër, reàgon Kisha Ungjillore: Të gjitha fetë besojnë në ringjàllje, por…

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se të gjitha fetë besojnë në ringjallje por jo në një kapítullim të jetës. Në...

Udhëtimet jashtë vendit? Polícia e Shtetit sqaron qytetarët

Teksa shumë qytetarë janë në pritje të hapjes së kufijve me vendet e tjera, Polícia e Shtetit ka dhënë një informacion të vlefshëm. Ndonëse vendi...

Flet xhaxhai i Blerta Josifit: Ka bërë be, nuk futet më në shtëpi dhe…

Xhaxhai i Blerta Josifit, njërës prej vajzave të mbijétuara në Kombinat ka treguar në dëshminë e tij se 34-vjeçarja nuk ka ku të qëndrojë...

Blerta Josifi do të mbahet në psíkíatri, ja nga se vùan vajza

Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjéncën e Spítalit Psíkíatrik nr. 5 në...