Ballina Magazina 'Sarpi' refuzon ofertën e mjame për serialin e njohur, arsyeja do ju...

‘Sarpi’ refuzon ofertën e mjame për serialin e njohur, arsyeja do ju habisë

Aktori Çagatay Ulusoy është shumë i suksesshëm në kinematografinë turke dhe ndër aktorët më të kërkuar.

Ai në Shqipëri u bë i njohur nga roli i “Sarpit” ndërsa tani po luan në një prej serialeve më të ndjekur në Netflix i quajtur ‘The Protector’

Së fundmi mediat turke kanë mësuar se aktorit 29-vjeçarit i është ofruar një rol në një film të ri dhe pagesa ka qenë shumë e majme.

184 Best serenay sarikaya images | Turkish beauty, Fashion, Actresses

Mirëpo Çagatay Ulusoy ka refuzuar sapo ka mësuar se duhet të luante krah një aktoreje shumë të njohur.

Po flasim për aktoren Serenay Sarikaya e cila është gjithashtu e famshme në Shqipëri.  Dy aktorët dikur kanë qenë të lidhur dhe mesa duket ndarja nuk paska kaluar lehtë.

Çagatay ka refùzuar të punojë me Sarikayan duke hùmbur kështu një ofertë shumë të mirë për filmin e ri. Vite më parë dy aktorët kanë luajtur në serialin “Medcezir”.

serenay sarıkaya ve çağatay ulusoy vogue | Çağatay ulusoy ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo habit me veprimin e saj (VIDEO)

Për'Puthen është një 'Reality Show' dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato...

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...
error: Alert: Content is protected !!