Ditën e sotme, nëna e prezantueseve Luana dhe Marina Vjollca feston ditëlindjen.

Rasti kur vajzat bëhen bashkë pashmangshëm e rikthen në betejë ‘përplasjen’ se cila është e preferuara e mamit.

E duket se më në fund për këtë pjesë kemi një përgjigje.

Teksa në mesnatë e kanë befasuar të ëmën me lule, zonja Maria duket ta ketë pranuar se ‘e preferuara’ e saj është Luana.

Momenti u nda në Instagram nga Marina dhe sigurisht, Luana ishte ajo që me krenari e ripostoi në profilin e saj. /Prive.al


By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!