Disa javë më parë bashkia e Tiranës zbuloi se në ditën e verës, një nga këngëtarët më të suksesshëm, Maluma do të përformojë në Tiranë.

Pas këtij lajmi reagimet ishin të shumta, sidomos nga fansat të cilët e kanë pritur me padurim ardhjen e artistit kolumbian në Shqipëri.

Image result for kida maluma

Ndërsa pak më parë në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ka qenë këngëtarja nga Kosova, Kida e cila ka zbuluar se do të performojë krah Malumës në datën 14 mars në sheshin e Tiranës.

Të gjithë ndjekësit e muzikës moderne dhe me ritme duhet të jenë shumë të lumtur me emrat e artistëve të cilët do të ngjitën në skenë në ditën zyrtare të nisjes së stinës së pranverës./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!