Ballina Showbiz Ylli serialeve turke dhe futbollisti i njohur behen prinder (FOTO)

Ylli serialeve turke dhe futbollisti i njohur behen prinder (FOTO)

Ylli i serialeve turke dhe ish- Miss Turqia Amine Gulse dhe futbollisti Mesut Ozil janl bërë pribdër për herë të parë.

Ata e ruajtën sekret deri në ditën e fundit dhe të gjithë u habitëm nga lajmi i bukur.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktorja nëpërmjet një postimi në Instagram.

LTArsenal™ on Twitter: "Congratulations to Mesut Ozil and his wife ...

Ajo ka publikuar një foto familjare dhe zbulon se ajo ka sjellë në jetë një vajzë, të cilës i kanë vendosur emrin Eda.

“Faleminderit Zot! Vajza jonë Eda erdhi në jetë e shëndetshme”, shkruan aktorja në përshkrimin e fotos.

Çifti i dha fund beqarisë në një dasmë pranë detit në muajin qershor dhe çdo gjë e mbajtën të fshehtë. Të njëjtën gjë bënë edhe me shtatzëninë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!