Ylli i serialeve turke dhe ish- Miss Turqia Amine Gulse dhe futbollisti Mesut Ozil janl bërë pribdër për herë të parë.

Ata e ruajtën sekret deri në ditën e fundit dhe të gjithë u habitëm nga lajmi i bukur.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktorja nëpërmjet një postimi në Instagram.

LTArsenal™ on Twitter: "Congratulations to Mesut Ozil and his wife ...

Ajo ka publikuar një foto familjare dhe zbulon se ajo ka sjellë në jetë një vajzë, të cilës i kanë vendosur emrin Eda.

“Faleminderit Zot! Vajza jonë Eda erdhi në jetë e shëndetshme”, shkruan aktorja në përshkrimin e fotos.

Çifti i dha fund beqarisë në një dasmë pranë detit në muajin qershor dhe çdo gjë e mbajtën të fshehtë. Të njëjtën gjë bënë edhe me shtatzëninë.

https://www.instagram.com/p/B-Xoh-wBU6X

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!