Ballina Showbiz Ylli Kombëatres në një lidhje me Oriola Marashin? Tani nuk fshihen më...

Ylli Kombëatres në një lidhje me Oriola Marashin? Tani nuk fshihen më (FOTO)

Ajo është përfolur shpesh herë për lidhjet e saj të dashurisë megjithatë asnjërën prej tyre nuk e ka bërë publike. Por së fundmi modelja e njohur Oriola Marashi po përflitet për lidhjen me futbollistin kosovar Eros Grezda dhe shkaku janë postimet e dyshes në rrjetet sociale.

Pas pushimeve të nxehta në Meksikë në fillim të vitit, Oriola dhe Eros tashmë kanë vizituar një destinacion të ri.

RTS.jpg

Fotot e fundit të publikuara tregojnë se ata ndodhen bashkë, në një vend me dëborë që duket nga pamjet e njëjta që kanë publikuar për ndjekësit.

Ata të dy nuk e kanë pranuar lidhjen mes tyre, por disa detaje po e konfirmojnë gjithnjë e më shumë që ata të dy mund të jenë bashkë.

NJEJ.png

Si të mos mjaftonin fotot nga e njëjta shtëpi, Erosi ka publikuar një imazh ku duket fare qartë se foton po ia bën një femër, por edhe pse nuk duket, të gjitha gjasat janë që femra në fjalë të jetë Oriola Marashi. Madje futbollisti i Kombëtares, Etrit Berisha e ka ngacmuar pak Erosin për këtë detaj që duket në foto.

Pra, Oriola dhe Erosi po na tregojnë në mënyrë indirekte se ata janë në një lidhje?

regege.png

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!