Ballina Magazina Ylli i serialeve turke behet nënë për herë të parë (FOTO)

Ylli i serialeve turke behet nënë për herë të parë (FOTO)

Aktorja e njohur turke Berguzar Korel është bërë nënë për herë të dytë.

Aktorja e njohur ka sjell në jetë djalin e dytë nga martesa me Halit Ergenç.

Image result for Berguzar Korel bebe

Ky lajm u bë i ditur nga mediat turke, të cilat shkruajnë se aktorja dhe vogëlushi i saj janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Berguzar dhe Halit kanë vendosur ta quajnë djalin e tyre Han. Kujtojmë se Korel është e njohur në vendin tonë si Shehrezade.

Image result for Berguzar Korel bebe

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!