Këngëtarja e njohur Arilena Ara që këtë vit përfaqëson Shqipërinë në Eurovision me ‘Shaj’ këto ditë po qëndron në Amsterdam.

Teksa koha e zhvillimit të festivalit po afrohet, bashkë me të po vijnë edhe obligimet dhe si rrjedhojë, një set xhirimesh e dërgoi Arën në Holandë.

E duket se xhirimet kanë qenë sakrificë e vërtetë.

Në një video të ndarë në rrjete sociale, Arilena ka zbuluar prapaskenat duke shfaqur të ftohtin e qytetit holandez. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/B9Y-We1nMMr/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!