Ballina Showbiz VIP-at që rezultuan pozitivë ndaj Koronavirusit (FOTO)

VIP-at që rezultuan pozitivë ndaj Koronavirusit (FOTO)

Shqetësimi kryesor në mbarë botën tashmë është Koronavirùsi. Organizata Botërore e Shëndetit zyrtarisht e ka etiketuar si pàndemi këtë virùs dhe të shumtë janë qytetarët që janë prekur.

Deri tani, edhe disa të famshëm janë diagnòstikuar me Covid-19. Më poshtë do të gjeni listën e të famshme që rezultuan pozitivë.

Image result for janet broderick
Janet, motra e Matthew Broderick
Image result for rugani Sophie Grégoire Trudeau
Gruaja e kryeministrit kanadez, Sophie Grégoire Trudeau
Image result for Donovan Mitchell  daniele rugani
Tom Hanks dhe gruaja e tij, Rita Wilson , Yjet e NBA-së, Donovan Mitchell dhe Rudy Gobert
Image result for rugani Sophie Grégoire Trudeau
Trajneri i Arsenal Mikel Arteta dhe lojtari i Juventusit Daniele Rugani

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!