Është pjesë e industrisë së modës tash e shumë vite në Amerikë, por pasioni i saj është muzika.

Këtë e kishte konfirmuar edhe përmes intervistës disa vite më parë për Prive, madje atë kohë kishte dhe bashkëpunime me yje botërore si Will.I.Am e cila rrodhi në internet.

Mirëpo, tani kur kaluan disa vite dhe menduam që Vildane Zeneli e ka lënë pasionin për këngën po del të jetë krejtësisht e kundërta.

Modelja tashmë do të jetë dhe këngëtare e ka nisur punë me label të njohur në Amerikë./Prive.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!