Ballina Magazina Video e Arta Elezaj duke bërë ‘twerk’ bëhet virale

Video e Arta Elezaj duke bërë ‘twerk’ bëhet virale


U bë e njohur për publikun nga pjesëmarrja në serialin ‘O sa mirë’ me rolin e Xhakartës.

Kjo bëri që të shtoheshin njerëzit që e ndjekin në Instagram, e të përcillej çdo lëvizje e saj.

E kur je person publik do publikohet çdo gjë rreth teje, e ky fat po e përcjell sot Arta Elezaj.

Një video e saj duke kërcyer ‘twerk’ në të brendshme po kthehet në virale gjithandej rrjeteve sociale.

Rreth këtyre imazheve që po qarkullojnë Elezaj nuk ka komentuar akoma./Prive.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!