Ballina Aktualitet Vdìq nga Covid-19, vàrrimi i trìshtë i 72-vjeçares nga Fieri

Vdìq nga Covid-19, vàrrimi i trìshtë i 72-vjeçares nga Fieri

Është përcjelle ditën e sotme për në banesën e fundit Leonora Mocka, 72 vjecarja që humbi jetën 2 ditë më parë nga covid19. 72 vjecarja banonte në fshatin Poro të Vlorës, por trupin për në banesën e fundit e kanë tërhequr familjarët në Fier, aty ku është zhvilluar edhe ceremonia mòrtore.

Gruaja e  moshuar nga fshati Poro 72 vjec ,  ishte dërguar pak ditë me parë në inféktiv në Tiranë ndërsa mësohet se vùante edhe nga hiperténsioni.

4 vjet pa varreza, banorët e Kreshpanit hapin varre në pronat e tyre

Siç raporton “Balkanweb” se gruaja jetonte së bashku me bashkëshortin, ndërsa burri doli negativ nga testi, por qendron i izòluar pasi kishin ardhur nga Italia ditë më parë.

Cifti jetonte në Itali gjatë periudhës së dimrit, ndërsa ishin kthyer nga vendi fqinj rreth tre javë më parë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!