Ballina Showbiz Valer Kolnikaj: Shumica e femrave në “Big Brother” janë bërë eskorta (VIDEO)

Valer Kolnikaj: Shumica e femrave në “Big Brother” janë bërë eskorta (VIDEO)

Ish-banori i “Big Brother” Valer Kolnikaj ka plasur deklaratën bòmbë për ish-konkurrentet e programit.

I ftuar në emisionin “Shqipëria live”. Valeri, i cili është punon si mjek tashmë, është shprehur se shumica e vajzave që kanë qënë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, e kanë shfrytëzuar vëmendjen për t’u bërë eskòrta.

Sipas tij, shumë prej tyre janë të përfshira në afera séksuale dhe ky ka qënë suksesi më i madh që ato kanë arritur, shkruan Iconstyle.

Image result for valer kolnikaj shqiperia live

“Nuk kam hyrë për të bërë vëllezër dhe motra aty por sepse synoja televizionin. Unë kam të njëjtën familje, nuk e kam shfrytëzuar Big Brotherin për t’u bërë eskòrtë sepse shumica e femrave ashtu janë bërë. Shumë vajza të bukura që kanë qënë në Big Brother vetëm për t’u bërë eskòrta. Shumë janë përfshira në afera séksuale. Ai është suksesi më i madh që kanë pasur. Ka plot raste, në Big Brother ka raste sa të duash,”-tha Valeri.

Ai nuk përmendi asnjë emër në veçanti, por kjo deklaratë jemi të sigurt që nuk do të mbetet me kaq!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!