Ish-banori i “Big Brother” Valer Kolnikaj ka plasur deklaratën bòmbë për ish-konkurrentet e programit.

I ftuar në emisionin “Shqipëria live”. Valeri, i cili është punon si mjek tashmë, është shprehur se shumica e vajzave që kanë qënë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, e kanë shfrytëzuar vëmendjen për t’u bërë eskòrta.

Sipas tij, shumë prej tyre janë të përfshira në afera séksuale dhe ky ka qënë suksesi më i madh që ato kanë arritur, shkruan Iconstyle.

Image result for valer kolnikaj shqiperia live

“Nuk kam hyrë për të bërë vëllezër dhe motra aty por sepse synoja televizionin. Unë kam të njëjtën familje, nuk e kam shfrytëzuar Big Brotherin për t’u bërë eskòrtë sepse shumica e femrave ashtu janë bërë. Shumë vajza të bukura që kanë qënë në Big Brother vetëm për t’u bërë eskòrta. Shumë janë përfshira në afera séksuale. Ai është suksesi më i madh që kanë pasur. Ka plot raste, në Big Brother ka raste sa të duash,”-tha Valeri.

Ai nuk përmendi asnjë emër në veçanti, por kjo deklaratë jemi të sigurt që nuk do të mbetet me kaq!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!