Këngëtari Alban Ramosaj sot feston ditëlindjen e tij të 24-të.

Me të ardhur mesnata, të shumta kanë qenë urimet në adresë të tij nga famija, miqtë dhe fansat.

Por, vetë Albani duket që urimin më të mirë ta ketë ruajtur vetë për veten e tij.

Siç nuk ndodh rëndom, Ramosaj ka bërë një dedikim personal përmes një videoje nga fëmijëria e tij, kur ishte 6 vjeç.

‘Urime ditëlindjen shok, të dua! Të premtoj se do të kujdesem më mirë për ty këtë vit’ – është shprehur Ramosaj. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/B9aPavfJbKr/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!