U përfol për një romancë me Flori Mumajesin,këngëtarja e njohur flet për herë të parë për këtë temë. Këngëtarja e njohur, Kejsi Tola këtë të shtunë ka qenë e ftuar në emisionin Pop Culture në rubrikën “Një ditë me Dojnën”.

Ajo ka folur për projektet të cilat ka në plan t’i realizojë por nuk la pa përmendur dhe disa detaje nga jeta e saj private. Para disa kohësh Kejsi u përfol për një romancë me këngëtarin dhe producentin e njohur Flori Mumajesi mirëpo këto aludime asnjëherë nuk u qartësuan pasi dyshja preferoi të mos pronocohej për këtë gjë deri sot.

Pa prisni pak! Flori Mumajesi e pranoi publikisht, do të martohet së shpejti?! Kejsi Tola i bëri atë që se prisnim! [FOTO]

E pyetur nga moderatorja Dojna Mema sesi qëndron e vërteta Kejsi sqaroi gjithçka njëherë e mirë. “Flor Mumajesi më ka dhuruar dy këngë që unë i dua shumë, “U rritëm” ka qenë e para dhe pastaj “Më ke mua” që unë e kam thënë që është kënga e jetës sime sepse teksti dhe çdo gjë ishte shumë për mua por dhe për të gjithë ne.

Është një këngë që napërfshin të gjithëve. Është një profesionist shumë i mirë edhekaq mund të them për marrëdhënien për Florin dhe unë vërtet e kam shumë xhan”, ka thënë ajo. Pra midis tyre nuk ka ndodhur asgjë dhe marrëdhënia e vetme që kanë është ajo profesionale.

Image result for kejsi tola flori mumajesi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!