Ballina Showbiz U përfol për një histori dashurie me Flori Mumajesin, përgjigjet këngëtarja e...

U përfol për një histori dashurie me Flori Mumajesin, përgjigjet këngëtarja e njohur

U përfol për një romancë me Flori Mumajesin,këngëtarja e njohur flet për herë të parë për këtë temë. Këngëtarja e njohur, Kejsi Tola këtë të shtunë ka qenë e ftuar në emisionin Pop Culture në rubrikën “Një ditë me Dojnën”.

Ajo ka folur për projektet të cilat ka në plan t’i realizojë por nuk la pa përmendur dhe disa detaje nga jeta e saj private. Para disa kohësh Kejsi u përfol për një romancë me këngëtarin dhe producentin e njohur Flori Mumajesi mirëpo këto aludime asnjëherë nuk u qartësuan pasi dyshja preferoi të mos pronocohej për këtë gjë deri sot.

Pa prisni pak! Flori Mumajesi e pranoi publikisht, do të martohet së shpejti?! Kejsi Tola i bëri atë që se prisnim! [FOTO]

E pyetur nga moderatorja Dojna Mema sesi qëndron e vërteta Kejsi sqaroi gjithçka njëherë e mirë. “Flor Mumajesi më ka dhuruar dy këngë që unë i dua shumë, “U rritëm” ka qenë e para dhe pastaj “Më ke mua” që unë e kam thënë që është kënga e jetës sime sepse teksti dhe çdo gjë ishte shumë për mua por dhe për të gjithë ne.

Është një këngë që napërfshin të gjithëve. Është një profesionist shumë i mirë edhekaq mund të them për marrëdhënien për Florin dhe unë vërtet e kam shumë xhan”, ka thënë ajo. Pra midis tyre nuk ka ndodhur asgjë dhe marrëdhënia e vetme që kanë është ajo profesionale.

Image result for kejsi tola flori mumajesi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!