Kanë vetëm pak kohë që e kanë bërë publike lidhjen e tyre, por së fundmi Dafina dhe Dj Geek u përfolën për një krizë në marrëdhënien e tyre. Shkak për këtë u bënë fotot që kishin publikuar me njëri-tjetrin dhe vendosën t’i fshijnë.

Mirëpo Dj Geek ka reaguar së fundmi, duke provuar që dyshja vazhdojnë të jenë bashkë. Ai ka publikuar në Instastory, në pamje nga koncerti i fundit i Dafinës, mbrëmjen e djeshme në Gjakovë.

Image result for dj geek dafina

Dj ka qenë në skenë bashkë me Dafinën, duke treguar se çdo gjë vazhdon të jetë si më parë.

Në fotot e publikuara më parë ata shfaqeshin gjithmonë e më të dashuruar, prandaj fshirja e tyre erdhi e papritur për të gjithë.

Image result for dj geek dafina


By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!