Ballina Showbiz Turjan Hysko apo Renato Mekolli? Ori Nebiaj zbulon të preferuarin e saj

Turjan Hysko apo Renato Mekolli? Ori Nebiaj zbulon të preferuarin e saj

Moderatorja e njohur, Ori Nebiaj ka qenë së fundmi e ftuar në programin ‘Treshat’ me Bora Zemanin dhe vëllezërit Veshaj ku ka rrëfyer disa nga momentet më të vështira, por dhe të bukura të angazhimeve të saj gjatë gjithë viteve të fundit në ekran.

Ori ka treguar se ka arritur të menaxhojë 3 punë në të njëjtën kohë, pa asnjë ditë pushim, por kjo ka ndodhur kur kishte më shumë energji dhe ishte në moshë më të vogël.

Moderatorja ka treguar gjithashtu disa detaje edhe rreth raportit që gëzon sot me ish-kolegët e saj si Turjan Hysko apo Renato Mekolli.
“Me Turin kam pasur eksperiencën time  të parë, kur bënim “Kubin” në Vizion. Me Turin jam argëtuar shumë dhe sa herë vij këtu më kap nostalgjia për atë kohë. Me mua ka qenë një super shkok, ne kemi qenë bashkë edhe në momente të vështira. Ishim të dy të vegjël, ishim të dy të rinj.

Image result for ori nebiaj

Ishte një eksperiencë që na mësoi dhe na udhëzoi për të vazhduar në rrugën e televizionit. Ne kishim një të mirë bashkë që edhe po të mos takoheshim për një kohë të gjatë, kur takoheshim i diskutonim të gjitha gjërat”, ka pohuar Ori gjatë intervistës. Më tej ajo ka cekur dhe raportin në biznes me shefin e kuzhines, Renato Mekollin.

“Po Renato, përveçse një partener në biznes ka qënë një mik shumë i mirë. Mund të rendis shumë të mira. Ai është një super djalë, një shef shumë i mirë, është gazmor, është i qeshur, është njeri pozitiv. Prishja jonë në biznes, prishja e asaj marrdhënie patjetër që solli edhe ftohjen si miq por jo që…”, ka treguar Nebiaj. Ajo ka shtuar se sot vazhdon të përshëndetet me Renaton.

Image result for ori nebiaj renato

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!