Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë një nga çiftet më simpatikë të ekranit. Së fundmi, Orinda ka vendosur të urojë Turin publikisht me rastin e ditëlindjes.

Ajo ka zgjedhur disa fjalë mjaft romantike dhe disa foto nga dita e tyre e martesës.

“Lumturia jote është e imja. Gëzuar ditëlindjen burri i jetës ime…Të dua! Sa?….pafund (vazhdon por po e lë me kaq)”, shkruan moderatorja në rrjete sociale. Ajo dhe Turi numërojnë shumë vite bashkë, madje edhe pse koha kalon dyshja shfaqen gjithmonë e më të dashuruar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!