Ballina Showbiz Të 'çmendur' pas 'TikTok', Vip-at shqiptare që bëjnë video gazmore këto ditë

Të ‘çmendur’ pas ‘TikTok’, Vip-at shqiptare që bëjnë video gazmore këto ditë

Ditët e vetizolimit i kanë bërë të gjithë personazhet e njohur të gjejnë një sërë mënyrash për të kaluar kohën në shtëpi.

Shumë prej tyre kanë ndarë video në llogaritë individuale në ‘Instagram’ duke treguar se tashmë kanë hapur një adresë ‘Tiktok’, ku kërcejnë dhe këndojnë njëhkohësisht.

Jona Spahiu ka zgjedhur që gjatë izolimit të tregojë veshjet e gjithë ditëve që ka qëndruar e mbyllur, duke krijuar kështu video ku shfaqet me veshje të ndryshme.

Rudina Dembacaj ndau një video ku shfaqej me vajzën e partnerit të saj, Mark Frroku, Erta me të cilën këndonte gjatë një seti fotografik.

Balerina e njohur shqiptare, por që prej kohësh jeton në Itali, Klaudia Pepa ka ndarë disa video duke kërcyer dhe pastruar ambientet e shtëpisë mjaft e qeshur.

Kiara Tito publikoi një video ku shfaqej duke kërcyer dhe duke i treguar fansave se kjo ishte një mënyrë e mirë e kalimit të kohës.

Bora Zemani ka publikuar disa video me djalin e saj të vogël Arbor, por dhe babain, i cili duket se i është përshtatur shumë mirë aplikacioneve argëtuese të Borës dhe nipit të tij./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!