Ballina Showbiz Tayna u rrézua në skenë, vjen reagimi i parë i këngëtares

Tayna u rrézua në skenë, vjen reagimi i parë i këngëtares

Disa ditë më parë një incìdent i vogël i ndodhi reperes së njohur, Tayna. Ajo u rrézua teksa performonte në skenë dhe kjo video u bë viràle duke marrë vëmendjen maksimale nga portalet dhe rrjetet sociale.

Së fundmi reperja reagoi për herë të parë lidhur me këtë rast, teksa një ndjekëse i ka komentuar në një nga postimet e saj duke i thënë nëse ka frikë se mos rrézohet prapë.

Image result for tayna skene

“Po thu që mi marr sa i marr unë, s’ishe rrzu edhe ti a?”, iu kthye Tayna duke ju referuar pagesave të larta që merr në koncerte.

Ajo çfarë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte se pas rrézimit, Tayna buzëqeshi dhe vazhdoi të performonte sikur asgjë nuk kishte ndodhur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!