Disa ditë më parë një incìdent i vogël i ndodhi reperes së njohur, Tayna. Ajo u rrézua teksa performonte në skenë dhe kjo video u bë viràle duke marrë vëmendjen maksimale nga portalet dhe rrjetet sociale.

Së fundmi reperja reagoi për herë të parë lidhur me këtë rast, teksa një ndjekëse i ka komentuar në një nga postimet e saj duke i thënë nëse ka frikë se mos rrézohet prapë.

Image result for tayna skene

“Po thu që mi marr sa i marr unë, s’ishe rrzu edhe ti a?”, iu kthye Tayna duke ju referuar pagesave të larta që merr në koncerte.

Ajo çfarë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte se pas rrézimit, Tayna buzëqeshi dhe vazhdoi të performonte sikur asgjë nuk kishte ndodhur.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!