Ballina Showbiz Tayna u rrëzua në skenë, Melinda sja përton me 'diss'-in e rradhës

Tayna u rrëzua në skenë, Melinda sja përton me ‘diss’-in e rradhës

Ditën e djeshme, në rrjet qarkulloi një video e reperes Tayna, e cila ishte rrëzuar padashur në skenë gjatë njërit prej koncerteve të saj.

Teksa po performonte, asaj i rrëshkiti këmba dhe teksa të gjithë u merakosën, Tayna e mori me sportivitet rrëzimin dhe u ngrit duke qeshur.

Tayna publikon klipin e ri bombastik dhe fansat hapin zyrtarisht sondazhin mes saj dhe rivales, Melinda[FOTO]

Ajo filloi të performonte normalisht dhe gjithçka u duk se kaloi, mirëpo reperja Melinda Ademi s’e ka lënë këtë rast pa i hedhur një thumb “konkurrentes”.

Në një video në InstaStory, ajo shfaqet duke kënduar këngën e Dashnor Dikos, “Banania”, ndërsa këndon:

“Por kujdes, por kujdes nga banania! Mos e hidh e mos e shkel, sepse rrëshket!”, fjalë që i dedikohen Tayna-s pas rrëzimit.

Megjithatë, ky “diss” ende nuk ka marrë një përgjigje nga reperja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!