Ballina Showbiz Tayna e 'burgosur' në Miami, por po ia kalon mrekullisht

Tayna e ‘burgosur’ në Miami, por po ia kalon mrekullisht

Reperja Tayna duket se ka arritur që të largohet nga Kosova kur në vendin tonë tashmë ka 15 raste me koronavirùs

Reperja sot është parë duke pozuar në Miami të Florida ku duket se është duke shijuar diellin e këtij qyteti bregdetar amerikan.

Reperja ishte nisur nga Londra javën e kaluar për të mbajtur një koncert gjatë vikendit atje.

Image result for tayna miami

E duket se tani ajo nuk po mund të kthehet pasi që shumica e udhëtimeve janë pezulluar shkaku i pandemisë koronavirus.

Reperja ka postuar një foto në bikine ku shihet duke marrë diell derisa poshtë saj ka shkruar: “Mbeta në Miami”. /GazetaExpress/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!