Ballina Showbiz Tayna bën xhiro me Rolls-Royce në NY edhe pse ka 1200 të...

Tayna bën xhiro me Rolls-Royce në NY edhe pse ka 1200 të prekur nga Covid-19

Reperja Tayna duket se nuk e ka shumë dëshirë vetizòlimin.

Reperja, pasi që dje u shfaq në Miami duke bërë plazh ajo sot ka postuar një foto duke u shëtitur me një Rolls-Royce nëpër rrugët e New Yorkut.

Përndryshe, vetëm në 6 orët e para në qytetin e New Yorkut janë diagnòstifikuar rreth 1200 persona të inféktuar me koronavirùs.

Por, kjo si duket nuk i lënë përshtypje reperës e cila ka thënë se ka mbetur në Amerikë, pasi që atje kishte udhëtuar nga Londra më 13 mars, pasi që kishte një koncert për bashkëatdhetarët. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!