Ballina Showbiz Stresi i vetizòluar ka një mesazh për të gjithë

Stresi i vetizòluar ka një mesazh për të gjithë

Vetëm pak minuta më parë në emisionin “Shqipëria Live” në një lidhje të drejtpërdrejtë ishte reperi, Stresi. Aktualisht ai ndodhet i vetizòluar në Greqi bashkë me djemtë e tij të grupit.

Ata kishin udhëtuar drejt shtetit fqinj para se situata e Koronavirùsit të agravònte dhe qeveria të detyrohej të vendoste rregullat për parandalimin e inféktimit të qytetarëve.

I pyetur se si është gjendja aktualisht në Greqi, Stresi tha se akoma nuk është shpallur gjendja e jashtëzakonshme dhe qytetarët vazhdojnë normalisht jetën e tyre duke vazhduar me aktivitetet e përditshme.

Image result for sresi greqi

Gjithashtu ai bëri të ditur se do të vazhdojë qëndrimin e tij në Greqi derisa situata në Shqipëri të normalizohet. Një apel të fortë Stresi ka për të gjithë qytetarët shqiptarë.

“Lejeni egon prej shqiptari, mos dilni mos e neglizhoni këtë lloj epidemie se nuk e keni idenë si përhapet.

Image result for sresi greqi

Që kshu respektojeni vendimin që shteti ka shpallur, respektojeni që t’ja dalim të gjithë së bashku”, tha Stresi në lidhjen live.

Edhe pse të izoluar Stresi bashkë me Flor Banën dhe djemtë po përpiqen ta shfrytëzojnë këtë kohë duke luajtur muzikë të mirë dhe duke krijuar projekte të reja.

Image result for sresi greqi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!