Marrëdhënia e Stresit dhe Keisit ka qenë gjithmone në qendër të vëmendjes për shkak të probleme që kanë patur.

Keisi vendosi të largohej prej reperit, duke u zhvendosur sërish në Kanada, aty ku dhe jetonte para se të martohej me Stresin. Megjithatë edhe pas ndarjes, ata u përfolën mjaft pasi reperi deklaronte shpesh se ishte akoma i dashuruar me bukuroshen.

Image result for stresi keisi

Dhe më në fund duket se ata kanë lënë çdo gjë pas dhe kanë vendosur t’i japin një tjetër shans lidhjes së tyre. Këtë e ka zbuluar vetë Stresi, me anë të një foto ku duket që ka filluar të flasë sërish me Keisin.

Ai ja ka shënuar emrin “E preferuara ime”, duke treguar edhe një herë sa shumë e do. “Tag kush ka fillu me fol si dikur”, shkruan reperi, i cili duhet të jetë mjaft entuziast për këtë fillim të ri.

Screenshot_22_copy_copy_copy_copy.png

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!