Ballina Showbiz Stresi dhe Keisi i rikthehen kohëve të arta...

Stresi dhe Keisi i rikthehen kohëve të arta…

Marrëdhënia e Stresit dhe Keisit ka qenë gjithmone në qendër të vëmendjes për shkak të probleme që kanë patur.

Keisi vendosi të largohej prej reperit, duke u zhvendosur sërish në Kanada, aty ku dhe jetonte para se të martohej me Stresin. Megjithatë edhe pas ndarjes, ata u përfolën mjaft pasi reperi deklaronte shpesh se ishte akoma i dashuruar me bukuroshen.

Image result for stresi keisi

Dhe më në fund duket se ata kanë lënë çdo gjë pas dhe kanë vendosur t’i japin një tjetër shans lidhjes së tyre. Këtë e ka zbuluar vetë Stresi, me anë të një foto ku duket që ka filluar të flasë sërish me Keisin.

Ai ja ka shënuar emrin “E preferuara ime”, duke treguar edhe një herë sa shumë e do. “Tag kush ka fillu me fol si dikur”, shkruan reperi, i cili duhet të jetë mjaft entuziast për këtë fillim të ri.

Screenshot_22_copy_copy_copy_copy.png

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!