Keisi dhe Stresi janë një ndër çiftet më të përfolur të momentit. Edhe pse janë të martuar, ata vazhdojnë të ndàrë për shkak të pròblemeve mes tyre.

I ftuar në “Klanifornia”, Stresi ka vendosur t’i kërkojë falje publikisht Keisit. “Kjo nuk është e lehtë fare për mua. I kërkoj falje. Në Shqipëri është shumë e vështirë të mbash një lidhje, nuk është për fàj të femrave, por ne meshkujt jemi légena”, u shpreh reperi.

Image result for stresi dhe kejsi

Ai zbuloi edhe arsyen e ndàrjes, duke pranuar se fajin e ka ai për daljet e tepërta dhe fikjen e telefonit.

Së fundmi  reperi ka publikuar në në “Instastory”, një certefikatë martese, duke treguar se është ende i martuar me Kesin, pavarsisht thàshethemeve. Madje në këtë spektakël, ai i kërkoi falje publikisht Kejsit, pasi u shpreh se fajin që përfundon një lidhje e kanë burrat.

Image result for stresi klanifornia


By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!