Një tràgjedi pùshton Çukurin, lagjen më të famshme në Stamboll. Cili do të jetë kryetari i ri dhe çfarë do të ndodhë?

Dramë, aksìon, trìller. Personazhe të rinj, me dëshirën për hàkmarrje… Në serialin numër 1 në shikueshmëri, veçanërisht nga të rinjtë.

Sezoni i tretë që të gjithë po e prisnit. Seritë e reja vijnë premierë ekskluzive vetëm në Tv Klan, duke filluar nga data 14 Mars.

“Çukur” do të transmetohet çdo të shtunë në orën 20:05 dhe të dielën në orën 20:20 në Tv Klan.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!