Ballina Magazina Starton një prej serialeve më të shikuar turq, ja ku do ta...

Starton një prej serialeve më të shikuar turq, ja ku do ta ndiqni

Një nga serialet më të suksesshëm të këtij sezoni në Turqi ka qenë “Doktori i mrekullive”. Ky serial më në fund po vjen dhe në ekranin shqiptar.

“Doktori i mrekullive” do të transmetohet në televizionin Klan Kosova. “Doktori i mrekullive” theu rekord shikueshmërie në Turqi dhe vazhdon të transmetohet në ekranin turk.

A Struggle of Savant Syndrome Doctor: Mucize Doktor - "Miracle ...

Ndërsa në ekranin shqiptar do të nisë transmetimin nga e hëna në të premte në orën 19:00 në Klan Kosova.

Ky serial është bazuar në një ngjarje të vërtetë dhe në qendër të tij është Aliu, një djalosh i prekur nga autizmi i cili që i vogël ka qenë viktimë e bullizmit.

Ai realizon ëndrrën e tij dhe bëhet kirurg duke i kthyer në forcë të gjitha paragjykimet.

Mucize Doktor'daki Demir bakın kimin oğlu çıktı! Fırat Altunmeşe ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!