Aktori i njohur, Tom Hanks dhe partnerja e tij Rita Wilson zbuluan pak ditë më parë se ishin inféktuar me virusin Covid-19.

Ata kanë treguar me anë të fotove se gjendja e tyre paraqitet e stabilizuar. Ndërsa mëngjesin e sotëm Tom ka publikuar një foto teksa po shijon bukën me nutella.

Image result for tom hanks

Edhe pse është i sémurë, duket se aktori ja lejon vetes edhe disa ‘mékate’ të ëmbla, por sigurisht kujdeset që edhe të hajë shëndetshëm.

Mesa zbulojnë përmes rrjeteve sociale, Tom dhe Rita po e përballojnë mjaft mirë emocionalisht këtë virùs.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!