Shkëlqeu ndaj Barcelonës, ylli i Realit nuk i shpëton ‘lajkave’ të Taynës

Këngëtarja kosovare, Tayna është kthyer në një ndër këngëtaret më të kërkuara dhe më të ndjekura. Me talentin e saj Tayna ka fituar zemrat e shumë artistëve apo futbollistëve të njohur.

Një ndër ta është dhe futbollisti brazilian i cili luan me Real Madridin, Vinicious Junior.

Image result for tayna vinicius

Shpeshherë ai ka publikuar në rrjetet sociale këngët e reperes duke mos e fshehur simpatinë që ka për të

Futbollisti se fundmi ka postuar një foto në llogarinë e tij në Instagram mirëpo gjithë vëmendjen e mori reagimi Taynës, e cila nuk u largua nga postimi i Vinicious pa lënë komentin e saj.

Futbollisti brazilian mbrëmjen e djeshme shkëlqeu në ndeshjen e tij me Barcelonën e cila u mposht me rezultatin 2:0.