Dy ish-banorët e “Big Brother” Graciano Tagani dhe Valer Kolnikaj janë përplasur me njëri-tjetrin në studion e emisionit “Shqipëria live”.

Të pyetur nga drejtuesit e emisionit se kush ishin njerëzit më të famshëm që kishin dalë nga “Big-u”, në studio filloi debàti mes të dyve. Graciano i tha Valerit se bënte si pàlàço vetëm për të dalë në ekran, ndërsa ky i fundit iu kthye duke i thënë se ndryshe nga balerini, ai kishte arritur gjëra të tjera në jetë lidhur me jetën profesionale.

PJESË NGA EMISIONI:

Shiko minutën e 7-të

PYETJE: Kush është më i famshmi?

*të ftuarit e tjerë janë të ndarë mes Gracianos dhe Valerit

Graciano Tagani: Ti je përfaqësuesi i BB, për çfarë je i famshëm për shembull?

Valer Kolnikaj: Unë përshembull kam qënë opinionist në ‘Top Show’ që ti nuk ke pasur shansin që të jesh, kam qënë pjesë e Dance with me…

Graciano Tagani: E di çfarë është ndryshimi, të përfaqësosh veten tënde dhe palàçon që bën ti

Valer Kolnikaj: Fjala merr vlerë nga goja e kujt del

Graciano Tagani: Hatri i këtij emisioni është që t’i përballë me mua. Këta janë njerëz që shesin veten për të dalë në televizor. S’kanë kàràkter dhe shesin çdo gjë për të qenë në qendër të vëmendjes. Për ty jam duke folur

Valer Kolnikaj: Je duke folur me një mjek që ka arritur shumë gjëra, ti je një copë balerini. Ashtu je.

Image result for valer kolnikaj shqiperia live

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!