Shaoling Gang kanë publikuar një këngë të re.

Projekti pa videoklip quhet “Piccolo” dhe ju tashmë mund ta dëgjoni të plotë më poshtë.

Tekstin e kanë shkruar Blunt dhe Real ndërkaq muzikën e punoi Eskry.

Kjo është vetëm një nga këngët e shumta të cilat dyshja i ka paralajmëruar për muajt në vazhdim./Prive.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!