Ballina Magazina Se ku ka humbur Lori Hoxha na e thotë Sara!

Se ku ka humbur Lori Hoxha na e thotë Sara!


Trashëgimtarja e Top Medias, Lori Hoxha tash e disa muaj ka zgjedhur të ndryshojë drastikisht sjelljen në rrjete sociale.

Nga një fashionista që postimet i kishte të përditshme, tashmë paraqitjet e saj në rrjet numërohen me gishtat e njërës dorë.

Postimi i parafundit është në Nëntor të vitit të kaluar teksa i fundit në Janar.

View this post on Instagram

the moon knows 🌙

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Një detaj i tillë pashmangshëm i ka rënë në sy fansave të cilët në mungesë të Lorit, kanë pyetur motrën e saj, Sarën se çfarë po ndodh me të.

Sara është shprehur se distancimi nga rrjetet sociale është vendim i Lorit e cila paralelisht po bën pushime, si gjë që di ta bëjë shkëlqyeshëm.

‘[Lori] është mirë. Ajo thjesht po i kushton kohë vetes duke shëtitur botën dhe duke u distancuar nga teknologjia’ – është shprehur Sara në postimin e bërë. /Prive.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!