Ballina Showbiz Rudina Dembacaj ndàn me ndjékësit video me vajzën e Mark Frrokut (Video)

Rudina Dembacaj ndàn me ndjékësit video me vajzën e Mark Frrokut (Video)

Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj ka treguar se gëzon një raport shumë të mirë me fëmijët e partnerit të saj, Mark Frroku.

Në intervistën e fundit e ftuar tek Rudina, ajo tregoi se kujdeset t’i bëjë të qeshin dhe se janë të lidhur me njëri-tjetrin.

Ndërsa pak më parë, Dembacaj ka ndarë një video ku shfàqet me vajzën e Markut, duke kënduar gjatë një seti fotografik.

Rudina ka treguar se gjatë kësaj periùdhe nuk ka çfarë të bëjë pasi po qëndron në shtëpi, ndaj dhe ka ndàrë këto pamje.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, fotografia e Rudinës me vajzën e Markut, u shfaq në ekspozitën ‘Portret Jete’ nga Anjeza Dyrmishi në muzeun kombëtar, duke treguar kështu se Dembacaj gëzon një lìdhje të ngùshtë me të./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!