Ballina Showbiz Rudina Dembacaj, si njérkë

Rudina Dembacaj, si njérkë

Lîdhja e Rudina Dembacajt me ish-deputetin, Mark Frroku është duke u komentuar gjatë në media.

Çdo lëvizje e tyre bën bùjë, megjithatë çifti ka vendosur të mos e vrásë mendjen për ato që thuhen.

Ata janë të lumtur bashkë dhe këtë e tregon më së miri edhe marrëdhënia e aktores me vajzën e Markut.

Ato kalojnë një kohë të mirë bashkë dhe momentet më të bukura i publikojnë edhe në rrjetet sociale.

Ditën e sotme, e ftuar në emisionin “Jo vetëm modë”, ajo ka folur për herë të parë për marrëdhënien me fëmijët e Markut dhe është për t’u marrë shembull.

“Unë vij me një foto me një marrëdhënie të veçantë. Erta është, në gjuhën shqipe thuhet thjeshtra ime dhe unë sinqerisht nuk di ta dalloj, madje mua më duket si motër, nuk e them dot as si vajzë sepse me Ertën konsumoj shumë më shumë biseda, se me gocën time, sepse goca ime është akoma e vogël. Do doja që të ishte një shembull për të gjitha marrëdhëniet e tilla sepse të jesh familje është një gjë shumë e bukur, por të jesh familje e përzier dhe e lumtur është e mrekullueshme. Pavarësisht se unë fëmijët i kisha takuar përpara se unë dhe babai i tyre të kishim një marrëdhënie dashurie, ne ishim thjesht miq.

Megjithatë pasi ndryshuan marrëdhëniet isha e emocionuar, sigurisht nuk ishte e lehtë që ta pranonin se janë fëmijë sidoqoftë, por ishte periudhë shumë e shkurtër, aq u desh pak kohë sa u njohëm dhe tani falë Zotit, marrëdhëniet janë të tilla”, shprehet aktorja.

Mark Frroku është baba i dy fëmijëve, ndërsa Rudina ka një vajzë të vogël.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!