Ballina Showbiz Roza Lati tregon për shérrin e saj me Keisin dhe bisedën me...

Roza Lati tregon për shérrin e saj me Keisin dhe bisedën me Stresin

Për shkak të një skeçi të Roza Latit me Stresin në emisionin e saj “Why Not”, moderatorja dhe partnerja e Stresit, Keisi, u kapën kéq me njëra-tjetrën.

Keisit nuk i pëlqeu aspak skeçi i inskénuar si arréstim i Stresit, duke u shprehur se ajo po tàllej me hallet e të tjerëve.

Dy vajzat u përbàllën àshpër në rrjete sociale, megjithatë vendosën ta lënë me kàq këtë temë.

Featured image of article: U arrestua me bionden në hotel, Roza Lati shpjegon skeçin me Stresin: U përpoqa ta nxirrja mirë, imitova ato çafkat, s’kuptoj ç’pati Keisi

E ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, Roza Lati ka treguar ç’ka folur me mikun e saj, Stresin, pas shérrit të bujshëm me partneren e tij.

Moderatorja tregoi se Stresi nuk ka pasur dëshirë ta diskutojë më tej këtë temë, ndaj i ka kërkuar të mos flasin për këtë.

E pyetur nga Rudina Dembacaj se pse u oféndua Keisi në këtë mes, Roza u shpreh:

Image result for roza lati keisi

“Nuk e di, ma thuaj ti! Mua nuk më takon të flas për këtë gjë sepse edhe Stresi më tha ‘O Roz nuk dua që të flasim për këtë’. I thashë ‘Ke të drejtë’.

Me thënë të drejtën ne si stafi i “Why Not”, u përpoqëm shumë ta nxirrnim Stresin sa më mirë nga ajo histori dhe të merrja një reagim të ashpër nga zonjusha, ishte një pikëpyetje shumë e madhe për mua. Por nuk mundem të flas më tej sepse nuk më takon.”- ka rrëfyer moderatorja.

Së fundmi, Keisi dhe Stresi duket se i zgjidhën të gjitha problemet e tyre dhe janë kthyer bashkë, të dashuruar kokë e këmbë me njëri-tjetrin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!