Për shkak të një skeçi të Roza Latit me Stresin në emisionin e saj “Why Not”, moderatorja dhe partnerja e Stresit, Keisi, u kapën kéq me njëra-tjetrën.

Keisit nuk i pëlqeu aspak skeçi i inskénuar si arréstim i Stresit, duke u shprehur se ajo po tàllej me hallet e të tjerëve.

Dy vajzat u përbàllën àshpër në rrjete sociale, megjithatë vendosën ta lënë me kàq këtë temë.

Featured image of article: U arrestua me bionden në hotel, Roza Lati shpjegon skeçin me Stresin: U përpoqa ta nxirrja mirë, imitova ato çafkat, s’kuptoj ç’pati Keisi

E ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, Roza Lati ka treguar ç’ka folur me mikun e saj, Stresin, pas shérrit të bujshëm me partneren e tij.

Moderatorja tregoi se Stresi nuk ka pasur dëshirë ta diskutojë më tej këtë temë, ndaj i ka kërkuar të mos flasin për këtë.

E pyetur nga Rudina Dembacaj se pse u oféndua Keisi në këtë mes, Roza u shpreh:

Image result for roza lati keisi

“Nuk e di, ma thuaj ti! Mua nuk më takon të flas për këtë gjë sepse edhe Stresi më tha ‘O Roz nuk dua që të flasim për këtë’. I thashë ‘Ke të drejtë’.

Me thënë të drejtën ne si stafi i “Why Not”, u përpoqëm shumë ta nxirrnim Stresin sa më mirë nga ajo histori dhe të merrja një reagim të ashpër nga zonjusha, ishte një pikëpyetje shumë e madhe për mua. Por nuk mundem të flas më tej sepse nuk më takon.”- ka rrëfyer moderatorja.

Së fundmi, Keisi dhe Stresi duket se i zgjidhën të gjitha problemet e tyre dhe janë kthyer bashkë, të dashuruar kokë e këmbë me njëri-tjetrin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!