Ballina Showbiz Robert Berisha i dedikon të ëmës një mesazh special dhe kujton kohët...

Robert Berisha i dedikon të ëmës një mesazh special dhe kujton kohët e vështira

Robert Berisha ka zgjedhur të urojë nënën e tij këtë 8 Mars. Këngëtari i njohur ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet me nënën e tij Teuta.

Fotoja është realizuar një orë pasi Roberti u bë baba për herë të parë dhe është një kujtim i bukur nga ajo kohë. Por Roberti ka treguar edhe një moment të vështirë në jetën e tij, kur nëna u opérua dhe iu nënshtrua kimiòteràpisë.

Image result for robert berisha nena

Ai shpreh urimet më të përzemërta për ta pasur nënën shëndoshë e mirë. “Urime Mamiq 8 Marsin 🌹 këtu kemi dalë 1 orë pasi lindi Renee 😊 ke qenë shëndoshë e mirë edhe pse pas operàcionit që pate dhe kimiotérapisë, prapë se prapë happy ke qenë edhe shumë e fortë..ishalla të kam mirë edhe plot vite të tjera Mamiqi im..Urime 8 Marsin 🌹🌹🌹 Të du 😘😘😘 @teutaberiishaa”!

Roberti nuk ka bërë asnjë urim apo dedikim për ish-bashkëshorten e tij Nora Istrefi për Ditën e Gruas, edhe pse ka treguar se ka marrëdhënie të mira me të edhe pas divòrcit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!