Ballina Showbiz Robert Berisha bën deklaratën e papritur: 'Nuk je shqiptar nëse...'

Robert Berisha bën deklaratën e papritur: ‘Nuk je shqiptar nëse…’

Situata e epidemisë në Shqipëri ka përhapur panìk tek qytetarët.
Numri i të prekurve ka arritur në 42, ndërsa është shënuar edhe vìktima e parë nga Koronavìrusi në Durrës.
Personazhet e njohur publikë i janë bashkuar nismës për të ndérgjegjësuar publikun dhe kanë ndàrë në rrjete sociale video-mesazhet e tyre me këshilla për t’u mbrojtur nga epìdemia.

Image result for robert berisha


Mirëpo, këngëtari Robert Berisha ka habitur me postimin e tij të fundit në InstaStory.
Ai ka publikuar fjalët e tij të cituara nga një fans:

“Nuk je shqiptar i vërtetë nëse frikësohesh nga Koronavìrusi”

Në fakt, në këtë kohë të vështirë çdokush duhet të frìkësohet si për veten, ashtu edhe për të tjerët rreth tij.

Gjendja e epìdemisë është serioze dhe të qenurit shqiptar nuk të bën më të fortë dhe të paprekshëm nga vìrusi vdekjeprurës, i cili deri në këto momente ka ìnfektuar 162,519 persona dhe i ka marrë jetën 6,068 të tjerëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!