Ballina Magazina Rikthimi në “Kënga Magjike” për Jehonën ishte shumë ndryshe

Rikthimi në “Kënga Magjike” për Jehonën ishte shumë ndryshe

Edicioni i vitit 2013 i ‘Kënga  Magjike’ ishte hera e fundit që këngëtarja morri pjesë me këngën ‘Të shkuara’.

Jehona Sopi u rikthye për “Këngën Magjike” në vitin 2019 me këngën “Anej”, e njëkohësisht kësaj here për të qëndruar në skenën muzikore me prurje të reja, pas shumë vitesh pauzë.

Mirëpo, ky rikthim në festival ishte shumë ndryshe për këngëtaren.

E ftuar në NIN me Alaudin Hamitin, ajo rrëfeu për eksperiencën dhe pjesëmarrjen e saj në “Kënga Magjike 2019”, dhe pse asaj iu duk gjithçka ndryshe.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!