Edicioni i vitit 2013 i ‘Kënga  Magjike’ ishte hera e fundit që këngëtarja morri pjesë me këngën ‘Të shkuara’.

Jehona Sopi u rikthye për “Këngën Magjike” në vitin 2019 me këngën “Anej”, e njëkohësisht kësaj here për të qëndruar në skenën muzikore me prurje të reja, pas shumë vitesh pauzë.

Mirëpo, ky rikthim në festival ishte shumë ndryshe për këngëtaren.

E ftuar në NIN me Alaudin Hamitin, ajo rrëfeu për eksperiencën dhe pjesëmarrjen e saj në “Kënga Magjike 2019”, dhe pse asaj iu duk gjithçka ndryshe.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!