Ditën e djeshme, reperi shqiptar Elinel ka ndarë me ndjekësit e tij lajmin e bukur se është bërë baba për herë të dytë.

Nëpërmjet një postimi në Instagram reperi ka publikuar një foto me vogëlushen e tij të porsalindur.

Image result for elinel baba

“Sia. Jam i bekuar”, shkruan reperi krahas postimit. Të shumta kanë qenë komentet e urimit nga fansat dhe kolegët e tij.

Kujtojmë se reperi dhe bashkëshortja e tij janë prindër dhe të një vajze tjetër 4-vjeçare.

Image result for elinel baba

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!