Ballina Showbiz U përfol se kish vdékur, reagon për herë të parë Era Istrefi

U përfol se kish vdékur, reagon për herë të parë Era Istrefi

Pak ditë më parë fansat e këngëtares Era Istrefi i befasuan të gjithë me komentet e tyre në llogarinë e artistes. Pasi lanë një sërë komentesh sikur Era nuk jetonte më, erdhi dhe reagimi i Norës, e cila pohoi se e motra e saj ishte ne gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Megjithatë duket as ky veprim nuk i ka qetësuar plotësisht fansat. Pak orë më parë, Era ka publikuar një foto të saj në ‘Instastory’ dhe krah saj shkruan:

Image result for era istrefi dead

“Jam mirë dashuri, shpresoj që dhe ju te jeni mirë”.
Me siguri ky postim i vetë Istrefit i ka qetësuar më shumë fansat e saj, të cilët kanë reaguar në forma nga më të ndryshmet.

Kujtojmë se muajt e fundit Era nuk ka qenë edhe shumë aktive me projekte muzikore, por pritet që me ardhjen e verës ajo të sjellë materiale të reja për audiencën./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!