Marina Vjollca është një nga figurat më të ëmbla të ekranit shqiptar. Së fundmi bukuroshja ka ndarë në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një video në të cilën duket se ka marrë shumë dashuri.

Moderatorja është rrethuar nga shumë fëmijë, të cilët e përqafojnë dhe e puthin teksa Marina i ka pritur krahë hapur.

Image result for marina vjollca

Vjollca nuk mund t’i fshehë të qeshurat e këtij momenti, teksa fëmijët nuk e lënë vetëm asnjë moment.

Me siguri këto janë kujtimet më të bukura që Marina ruan nga puna në ekran dhe dashuria që merr nga të gjithë ndjekësit e saj të mëdhenj dhe të vegjël./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!