Ballina Magazina Pse bëri bujë kënga e re e Loredanës? Ja teksti i plotë...

Pse bëri bujë kënga e re e Loredanës? Ja teksti i plotë në shqip


Reperja Loredana në mesnatë solli projektin e ri muzikor.

‘Angst’, një refleksion i jetës private më shumë ngjalli diskutim për pjesën e revoltës ndaj medias dhe dedikimin në tekst për Mozzik, të cilin sërish vendosi ta trajtojë me respekt e mirësi.

Por cili është teksti i plotë i këtij projekti që bëri bujë qysh në minutat e parë nga publikimi?

Për të gjithë ata që nuk flasin e kuptojnë gjermanisht, të plotë ua sjellim të plotë përmes videos së mëposhtme. /Prive.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!