Ballina Showbiz Po flasin Enca dhe Noizy me njëri tjetrin apo jo?

Po flasin Enca dhe Noizy me njëri tjetrin apo jo?

Në muajin shkurt të vitit 2017, Noizy përzùri Encën nga grupi “OTR”, pasi këngëtarja nuk e falenderoi në një prej intervistave të saj.

“Por të gjithë e dinë se kush të bëri, të gjithë e dinë kush ishe kur ishe vetëm dhe të gjithë e dinë se kush u bëre kur u bashkove me OTR, kështu që atë self- made shko thuaja dikujt tjetër jo neve, nuk është tùrp të thuash që më ka ndihmuar grupi, sepse don s’don ti jemi grupi ma i suksesshëm në Shqiptari, ishe a nuk ishe ti asgjë nuk do ndryshojë.”, shkruajti Noizy në një postim publik në Instagram.
Që prej asaj kohe, marrëdhëniet mes dy reperëve që kishin qenë miq të mirë u príshën.

Image result for enca nouzy

Herë pas here, ata thùmbonin njëri-tjetrin në intervista apo në rrjete sociale, duke lënë të kuptohet se s’kishin ndërmend t’i rregullonin sërish marrëdhëniet.

Madje, duket se Noizy ende i hedh thùmba Encës në koncertet e tij, siç i ka thënë së fundmi edhe një ndjekës këngëtares.

“E ke dëgjuar Noizyn në koncert që këndon ‘Na vjen Enca nga mbrapa’?”- i shkruan ndjékësi.

Enca nuk ka vonuar t’i kthejë një përgjigje, e cila është një thùmb për Noizyn.
“Po, i mungoj”- shkruan ajo, bashkëngjitur me emojin e një zemre të thyèr.
Thùmbi i saj i fundit nuk ka ende një përgjigje nga Noizy.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!