Ditën e djeshme Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi festuan 2-vjetorin e vogëlushes së tyre.

Kjo ditëlindje për Sia-n ishte ndryshe pasi për hir të sigurisë u detyrua ta festojë vetëm në shtëpi me babin, mamin dhe vëllain.

Image result for joel ami

Së fundmi Ami ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instastory” një video ku shihen dy vogëlushit e saj Sia dhe Joeli .

Duke përfituar nga koha e ngrohtë, mami Amarda i ka nxjerrë të marrin ajër të pastër dhe rrezet e diellit.

“Pak ajër..”, shkruan ajo krah videos më të ëmbël.

Si të gjithë edhe familja e Ermal Mamaqit është duke respektuar këshillat nga mjekët për të qëndruar sa më larg personave të tjerë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!