Ballina Showbiz Olta Gixhari pranon lidhjen: E kam gjetur fatlumin...

Olta Gixhari pranon lidhjen: E kam gjetur fatlumin…

Aktorja e njohur e kinematografisë shqiptare, Olta Gixhari ka qenë mbrëmjen e sotme e ftuar në programin për fëmijë ‘Në kùrthin e Piter Pan’.

E pyetur nga Alketa Vejsiu nëse e ka gjetur fatlumin në jetën e saj, aktorja ka treguar se po. Më tej ajo ka pohuar se një prej unazave në duar ishte prej njeriut të zemrës së saj, duke i befasuar jo pak spektatorët edhe teleshikuesit.

Image result for olta gixhari piter pan

Ky moment është duartrokitur nga të gjithë spektatorët, ndërsa Olta nuk ka fshehur dëshirën që në të ardhmen të ketë dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë.

Kujtojmë se muajt e fundit Gixhari ka udhëtuar shpesh në destinacione të ndryshme, duke ngjallur dyshime tek të gjithë ndjekësit e saj.

Siç duket ajo ka vendosur që pas kaq kohësh të flasë për herë të parë publikisht lidhur me statusin e saj në jetën private.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!