Ballina Magazina Nora Istrefi, vetëm fustani dhe vathët e saj në këtë veshje kapin...

Nora Istrefi, vetëm fustani dhe vathët e saj në këtë veshje kapin shifrën prej 4000euro

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, duket gjithnjë atraktive në paraqitjet e saj.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

View this post on Instagram

Own it 😜

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Së fundmi, Nora publikoi në rrjetin social Instagram disa fotografi, ku shfaqej mjaft atraktive veshur me një fustan ngjyrë ari.

Është pikërisht ky fustan nga Alessandra Rich i quajtur ‘Metallic Gold Tweed Dress‘, që kap vlerën e 3650 eurove.

Ndërkohë edhe vathët në veshin e këngëtares të po së njëjtës markë nuk kanë një çmim të lirë, pasi të njëjtët kushtojnë rreth 465 euro.

Në total, duket se Nora ka shpenzuar mbi 4000 euro për dukjen e saj në një ditë të zakonshme, me çka provon se ajo vazhdon të investojë shumë në dukjen e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!