Ballina Showbiz Njihuni me kënga e re e Ledrit e xhiruar në New York...

Njihuni me kënga e re e Ledrit e xhiruar në New York (VIDEO)

Përderisa shumica e artistëve kanë bërë që ata të jenë të izoluar për ditët e pandemisë, Ledri Vula ka paralajmëruar këngën e radhës

Ledri ka qenë shumë aktiv në vitin 2020 dhe ka publikuar një album dhe dy videoklipe.

Kënga e fundit e publikuar ishte “Alien” të cilën ai e publikoi javën e kaluar por që kënga për çudi nuk ka më shumë se 610 mijë klikime, gjë që rrallë ndodh me këngët e Ledrit.

Albumi i tij 10/10 doli në treg më 13 mars dhe u promovua me të njëjtën këngë “10/10” një këngë që ka më shumë se 1.8 milion klikime.

Para kësaj kënge Ledri kishte lansuar më 22 shkurt edhe këngën “Prej Inati” këngë që ka më shumë se 3.8 milionë klikime, kurse e kishte lansuar këngën “Piano Rap”.

Kënga e re pritet që të jetë një bashkëpunim i reperit me Singullarin dhe Lyrical Son. Sipas reperit kënga është xhiruar në New York para se të shpërthej pandemia e koronavirusit.

“2 prill del 💯!! Ekena xhiru ne NEWYORK kur jena kon per koncert me Pintat !! i sëear e maj 100 me kta djem se jena rrit bashk tu e rep ket sh*t !!”, ka shkruar ai poshtë një fotografie që e ka postuar bashkë me lajmërim. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!