Ballina Magazina Një tjetër anë e Taynës shpaloset këtë vit!

Një tjetër anë e Taynës shpaloset këtë vit!

“Columbiana” i dha çelësin e suksesit për industrinë e muzikës shqipe, e që nga publikimi i saj Tayna mori vëmendjen e publikut e vazhdon të jetë artistja më e kërkuar.

Gjatë gjjithë kësaj kohe kemi parë shumë anë të artistes në aspektin profesional, por mesa duket nuk i kemi parë të gjitha.

Kështu ka treguar Tayna përmes një postimi që ka bërë në mediat sociale, ku ka treguar se këtë vit do zbuloj anë tjera të saj, e që shpreson se publiku do ta pëlqej edhe në version të ri./Prive.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!